Sport Archive

Maradona: Më dhemb shpirti që nuk ia dhashë çmimin Messit

Zvicra në grupin më të fortë të Ligës së Kombeve, Shqipëria me Serbinë

EKSKLUZIVE/ Refuzoi Gjermaninë për Shqipërinë, talenti i Kombëtares rrëfen historinë e jashtëzakonshme: Hoqa dorë edhe nga nënshtetësia serbe, zemra zgjodhi kuqezinjtë

Strugani,Dielli Alushi e “shpartallon” boksierin serb në Zvicër! (VIDEO)

ZYRTARE: Lajm i keq për Real Madrid

Shokohet ”Bernabeu”, shenohet goli i peste

Ja si u ngushëllua Robin Krasniqi nga e fejuara pas disfatës (Video)

Lajm shumë i keq për tifozët e Barcelonës para El Clasico-s!!!

Formacioni i mundshëm i Kombëtares Shqiptare në ndeshjen ndaj Spanjës (foto)

Kombëtarja e Spanjës mbërrin në Tiranë, i ndodh diçka e papritur (VIDEO)

DEKLARATA BOMBË/ S’do ta besoni kush e ndihmoi Ballist Morinën të ngrinte dronin në Beograd

Ja në cilën vazo do të jetë Skënderbeu në Champions dhe rivalët e mundshëm

Analiza e UEFA-s: Ja kush do ta udhëheqë Shqipërinë në të ardhmen

I “çmenduri” Messi, ja çfarë i bëri Bolivisë (VIDEO)

Bomberat kuq e zi, një vend ka tre pretendent

Mourinho tradhton Man Utd-in, kthehet në La Ligë

Futbollisti i kombëtares Lenjani, kandidat për “golin e vitit” (Video)

Albion Avdijaj: Për cilin amanet e la Kombëtaren e Kosovës?