News Archive

Këta janë “Johanat” e BDI-së, ishin ministra kur qeveria ndau nga 5.000 euro për Tarçullovskin (Foto)

Për vëllezërit shqiptarë të BDI-së!

+ VIDEO/ Boshkovski në tubim me BDI-në, revoltohen qytetarët

  + VIDEO/ Boshkovski në tubim me BDI-në, revoltohen qytetarëthttp://www.almakos.com/boshkovski-ne-tubim-me-bdi-ne-revoltohen-qytetaret-video Posted by Almakos.com on

Diaspora për Strugën Deklaratë e Hapur për Struganët: Ta përkrahim të Gjithë Ziadin Selën

Merkos i del huq takimi në Morovishtë!?

Aleanca Për Shqiptarët (Video)

Ziadin Sela

Aleanca për Shqiptarët: Porosi Ramiz Merkos, nuk mund ti fitosh shqiptarët me vota maqedonasish!

Populli ‘vëlla’ turk/ Sapo shkel në Serbi Erdogan hesht për Kosovën, ja reagimi i tij kur e përmend Vucic

Letër e hapur znj. Elida dhe z. Skender Buçpapaj

Ziadin Sela merr mbështetje të fuqishme nga diaspora strugane

Rasti ‘Monstrum’ dhe monstrat e vërtetë

Prosi nga diaspora drejtuar z.Ali Ahmeti dhe udhëheqsisë së BDI-së

Aleanca për Shqiptarët bëhet partia e dytë më e madhe shqiptare

Diaspora për Strugën mobilizohet! Njoftim për nisjen e aeroplanëve

Për Simpatizantët e Aleancës për Shqiptarët

Revoltë në BDI-në e Zagraçanit, grisin flamujt e BDI-së?! (FOTO)

Pamje të rralla nga momenti kur trupat britanike vrasin midis Prishtinës dy ish-ushtarët e UÇK-së

Përkrahje e fuqishme për Ziadin Selën nga Zvicra, organizojnë udhëtime me aeroplan për ditën e zgjedhjeve