Greek political unrest and deepening debt crisis fuel talk of snap election

Iphone 4s benchmarks about 17% slower than ipad 2, which receives a total geekbench

Ai momenti kur nuk njehë më veten pasi ke pirë shumë alkol! Tagg shokut që pi alkol pa fund

Këta janë “Johanat” e BDI-së, ishin ministra kur qeveria ndau nga 5.000 euro për Tarçullovskin (Foto)

Për vëllezërit shqiptarë të BDI-së!

+ VIDEO/ Boshkovski në tubim me BDI-në, revoltohen qytetarët

  + VIDEO/ Boshkovski në tubim me BDI-në, revoltohen qytetarëthttp://www.almakos.com/boshkovski-ne-tubim-me-bdi-ne-revoltohen-qytetaret-video Posted by Almakos.com on

Diaspora për Strugën Deklaratë e Hapur për Struganët: Ta përkrahim të Gjithë Ziadin Selën

Maradona: Më dhemb shpirti që nuk ia dhashë çmimin Messit

Merkos i del huq takimi në Morovishtë!?

Aleanca Për Shqiptarët (Video)

Ziadin Sela

“Despacito” me çifteli

Zvicra në grupin më të fortë të Ligës së Kombeve, Shqipëria me Serbinë

Aleanca për Shqiptarët: Porosi Ramiz Merkos, nuk mund ti fitosh shqiptarët me vota maqedonasish!

Populli ‘vëlla’ turk/ Sapo shkel në Serbi Erdogan hesht për Kosovën, ja reagimi i tij kur e përmend Vucic

Letër e hapur znj. Elida dhe z. Skender Buçpapaj

Ziadin Sela merr mbështetje të fuqishme nga diaspora strugane

Sa vjeç kanë vdekur vëllezërit Frashëri?

EKSKLUZIVE/ Refuzoi Gjermaninë për Shqipërinë, talenti i Kombëtares rrëfen historinë e jashtëzakonshme: Hoqa dorë edhe nga nënshtetësia serbe, zemra zgjodhi kuqezinjtë

Rasti ‘Monstrum’ dhe monstrat e vërtetë