Instagram-i, profesioni fitimprurës i shumë të rinjve. Ja si fitohet paraja sot

Lajm shumë i keq për ata që kanë euro, një fenomen i pazakontë po ndodh

Shokohet ”Bernabeu”, shenohet goli i peste

Ja si u ngushëllua Robin Krasniqi nga e fejuara pas disfatës (Video)

Nje kamer e fshehur me lot (video)

Lajm shumë i keq për tifozët e Barcelonës para El Clasico-s!!!

Çfare ndodh me shqiptarët nëse Le Pen fiton zgjedhjet në Francë?!

Gjuriq: Serbët e Kosovës janë tmerruar nga deklaratat e Ramës. BE-ja s’po reagon

Përse Skëndërbeu nuk donte të martohej?

Përse Skëndërbeu nuk donte të martohej. 26 prilli i vitit 1451. Refuzimi i Skëndërbeut

John Cena dhe e fejuara e tij zhvishen tërësisht nudo, do habiteni nga arsyeja (Foto+18)

Durrës: Gruaja gjen belanë, ish-burri shfaqet pas 7 vite ndarje. Ja sms në telefon

Me rendësi nga ISHP: Kush ka lindur në vitet ‘80-‘90 duhet të bëjë këto vaksina deri në fund të prillit

Ky është vrasësi që përgjaku lokalin e natës në Vlorë. Në kërkim shoku i tij (Foto)

Moti/ Kujdes në datën 28 prill, java e parë e majit vjen me surpriza

Masakra në Vlorë/ Çfare ndodhi mes autorit dhe viktimës në lokal

Më e keqja nuk ka ardhur? Ja çfarë thonë meteorologët për orët në vijim

Rrëfimi i Hoxhës: Të gjithë ata që i paralajmërova, i vrau dhe i burgosi BDI-ja

Tomë Gashi jep detajet e fundit nga autopsia e Astrit Deharit [video]